Informacja Działu Zamówień Publicznych dotycząca podpisania umowy na sukcesywną dostawę książek zagranicznych dla Biblioteki Głównej i jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego. | Serwis główny UG

Sukcesywna dostawa książek zagranicznych dla Biblioteki Głównej  i jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego.

KOMUNIKAT

Dział Zamówień Publicznych uprzejmie informuje, że przeprowadził przetarg na sukcesywną dostawę książek zagranicznych w wersji drukowanej lub elektronicznej lub w formie audiobooka, z zakresu literatury naukowej, popularnonaukowej i literatury pięknej, który skierowany jest do wszystkich jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego.

W wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego nr A120-211-73/16/SS, została zawarta umowa z Wykonawcą:

Tomasz Zaród DolnySlask.com Agencja Internetowa,
51-649 Wrocław, ul. Bacciarellego 24/10

Wysokość rabatu, udzielonego przez Wykonawcę, od ceny katalogowej sugerowanej przez Wydawcę, wynosi 27,9 %.

W sprawie bezpośredniej realizacji umowy przedstawicielem po stronie Wykonawcy jest:

p. Anna Gąsowska tel. 609 809 917,

tel. fax (71) 722 08 44,

e-mail: ugda@krainaksiazek.pl

Pracownik zainteresowany zakupem książki(ek) powinien mieć zapewnione źródło finansowania i jest zobowiązany do złożenia stosownego zapotrzebowania - do pobrania w wersji elektronicznej  (w załącznikach).

Zapotrzebowanie należy odpowiednio wypełnić, podpisać i przesłać do ww. przedstawiciela  Wykonawcy w formie elektronicznej lub fax-em.

Faktury należy opracować w następujący sposób:

Zamówienie publiczne nr A120-211-73/16/SS
Przetarg nieograniczony
Dokumentacja znajduje się w Dziale Zamówień Publicznych
……………………………………………………
(data i podpis osoby dokonującej zamówienia)

Do faktury należy dołączyć kopię wysłanego zapotrzebowania.

Microsoft Office document icon zapotrzebowanie_ksiazki.doc41.5 KB
PDF icon umowa.pdf3.97 MB