Komunikat Kanclerza UG w sprawie wysyłania korespondencji zewnętrznej w 2017 roku

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Informujemy o konieczności rejestrowania korespondencji wychodzącej poza Uczelnię w systemie EZD. Od nowego roku pocztowe książki nadawcze będą generowane tylko za pośrednictwem systemu. Listy / koperty / zwrotki muszą być wygenerowane z systemu, można je nadrukować poprzez drukarki lub etykieciarki (w załączniku przykładowe wydruki).

W razie jakichkolwiek pytań lub szkoleń ze sposobu generowania kopert / zwrotek / etykiet proszę się zgłaszać do Agnieszki Krajewskiej wew. 3156 lub Mateusza Krzycha  wew.2451.

dr M. Czapiewski
Kanclerz UG

Załaczniki:

Zał. 1 przykładowa koperta

Zał. 2 przykładowa zwrotka

Załącznik Rozmiar
Wzór koperty i zwrotki 204.6 KB
2016-12-29
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 29 Grudzień, 2016 - 11:04; osoba wprowadzająca: Anna Pauli Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 14:17; osoba wprowadzająca: Anna Pauli