Rekrutacja do programu Młoda Redakcja 2017

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Do 31 stycznia 2017 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach programu Młoda Redakcja 2017. W ramach konkursu studenci m.in. z Polski i Niemiec mogą ubiegać się o staż w Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej. W ramach stażu studenci będą zapewniali obsługę medialna projektów współfinansowanych przez FWPN.

Redaktorzy otrzymają świadectwo ukończenia stażu. Udział w warsztatach dziennikarskich w Warszawie, X Polsko-Niemieckich Dniach Mediów oraz w wybranych projektach jest nieodpłatny. Fundacja pokrywa koszty dojazdu, noclegów i wyżywienia w czasie warsztatów oraz koszt dojazdu na wizytację 6 projektów przez każdego redaktora w okresie od lutego 2015 do sierpnia 2016 roku.

Redaktorów wybierze jury złożone z przedstawicieli Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz dziennikarzy. Prosimy o przesyłanie uzupełnionego formularza aplikacyjnego i prób własnej pracy dziennikarskiej (2 teksty do najwyżej 10.000 znaków każdy lub 2 próbki w innym formacie – audio lub video – nieprzekraczające 10 minut/praca, foto – nie więcej niż 10 zdjęć). Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się w lutym 2017 r.

Informacje o programie oraz dokumenty aplikacyjne znajdują się na stronie:
http://fwpn.org.pl/mloda-redakcja/mloda-redakcja-2017/.  FWPN zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia rozmów rekrutacyjnych do programu w Warszawie lub poprzez skype.

Na zgłoszenia czekamy do 30 stycznia 2017 r. pod adresem: magdalena.przedmojska@fwpn.org.pl

Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej wspiera realizację ok. 700 polsko-niemieckich projektów rocznie. FWPN wspomaga w szczególności projekty o charakterze edukacyjnym, debaty publiczne, konferencje, współpracę naukową, a także projekty kulturalne. Więcej informacji: www.fwpn.org.pl.

Informacje o stażu:
Magdalena Przedmojska
Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej
tel. 022/3386273
e-mail: magdalena.przedmojska@fwpn.org.pl

Karol Janoś
Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej
tel. 022/3386221
e-mail: karol.janos@fwpn.org.pl

2017-01-04
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 4 Styczeń, 2017 - 09:10; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 14:16; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski