XXVI Konferencja Studenckich Kół Naukowych „Człowiek i jego środowisko"

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

XXVI Konferencja Studenckich Kół Naukowych

„Człowiek i jego środowisko”

20-21 kwietnia 2017 r.

pod patronatem JM Rektora UJK w Kielcach

prof. zw. dr. hab. Jacka Semaniaka

Ośrodek Nauki i Kultury Studenckiej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach w imieniu komitetu naukowego zaprasza do udziału w konferencji Studentów studiów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia, członków Studenckich Kół Naukowych uczelni wyższych w Polsce i za granicą.

Konferencja ma charakter interdyscyplinarny. Jest podzielona na trzy sekcje: Humanistyczno-Społeczną, Przyrodniczo-Ekonomiczną i posterową.

Formularze zgłoszenia uczestnictwa oraz pozostałe informacje znajdują się na stronie internetowej: http://www.ujk.edu.pl/druki_XXVIKSKN.html

Pełny komunikat w załączniku.

Załącznik Rozmiar
2017_komunikat_xxvi_kskn.pdf 385.55 KB
2017-02-15
Pokaż rejestr zmian