Spotkanie informacyjne dotyczące konkursu na realizację wysokiej jakości programów stażowych w ramach PO WER – 06.04.2017 r., Warszawa

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące konkursu w programie „Studiujesz? Praktykuj!”, w ramach Działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Dofinansowanie w ramach konkursu przeznaczone będzie na realizację wysokiej jakości programów stażowych dla studentów.

Spotkanie będzie poświęcone możliwościom aplikowania w konkursie, w szczególności: warunkom konkursu, procedurom składania wniosków, kryteriom wyboru projektów oraz kwalifikowalności wydatków.

Warunkiem zgłoszenia jest przesłanie wypełnionego formularza na adres: spotkaniePOWER@ncbr.gov.pl w nieprzekraczalnym terminie do 31 marca 2017 r.

Więcej informacji:

2017-03-20
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 20 Marzec, 2017 - 11:08; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:18; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska