Ruszyły zapisy na majową edycję warsztatów językowych z native speakerami organizowanych przez AIESEC

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

AIESEC University to sześciotygodniowe warsztaty językowe organizowane przez największą na świecie organizację prowadzoną całkowicie przez młodych ludzi, działającą w ponad 120 krajach na całym świecie.

Dostarczane są przez lektorów z różnych zakątków świata, dzięki czemu uczestnicy mają szansę rozwinąć nie tylko swoje umiejętności komunikowania się w zróżnicowanych środowiskach, ale również poznać inne kultury. Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim, dzięki czemu uczestnicy mogą też pokonać barierę językową.

Urozmaiceniem warsztatów są Language Tours, czyli kilkugodzinne spotkania z lektorem, który np. podczas spaceru po mieście uczy popularnych zwrotów i nazw, które mogą być przydatne w realnych sytuacjach, w sklepie, w podróży czy w restauracji.

Kursy te stanowią świetne przygotowanie przed wyjazdem za granicę na wakacje, międzynarodową praktykę Global Talent czy wolontariat zagraniczny Global Volunteer.

W tej edycji lektorzy będą prowadzili zajęcia z języka angielskiego, włoskiego, francuskiego i rosyjskiego.

Zapisy trwają do 8 maja 2017 r., a zajęcia odbywać się będą na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie i na terenie Politechniki Gdańskiej.

Więcej szczegółów o warsztatach można znaleźć na www.aiesec.pl/aiesec-university, a formularz zgłoszeniowy na gd.aiesec.pl/warsztatyjezykowe

Kurs językowy

2017-04-26
Pokaż rejestr zmian