Stypendia badawcze Międzynarodowego Centrum Badawczego Uniwersytetu Sztuk Linz z siedzibą w Wiedniu

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Do 1 lipca 2017 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu na stypendia badawcze Senior Fellowship oraz Research Fellowship na rok akademicki 2018/2019 od IFK - Międzynarodowego Centrum Badawczego Uniwersytetu Sztuk Linz z siedzibą w Wiedniu.

Nabór wniosków prowadzony jest w dwóch kategoriach:

• Research Fellowship – dla osób ze stopniem doktora, które chciałyby prowadzić badania na wybrany temat
  • Senior Fellowship – dla osób z bogatym dorobkiem naukowym, ekspertek i ekspertów w swojej dziedzinie, które chciałyby prowadzić badania oraz uczestniczyć w wymianie z austriackimi ekspertkami i ekspertami.

Zgodnie z informacjami organizatorów programy Research Fellowship i Senior Fellowship przyznawane są na jeden semestr akademicki (od 1 października do 31 stycznia lub od 1 marca do 30 czerwca) i obejmują:

• stypendium miesięczne do maksymalnej kwoty 2 325 euro
  • stanowisko do pracy w siedzibie IFK z dostępem do Internetu
  • zakwaterowanie w apartamencie 35m2
  • jednorazowe koszty podróży.

Strona internetowa programu Research Fellowship

Strona internetowa programu Senior Fellowship

2017-05-31
Pokaż rejestr zmian