V edycja konkursu Liderzy Ochrony Zdrowa

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Do 30 czerwca 2017 r. trwa nabór zgłoszeń do V edycji programu Liderzy Ochrony Zdrowia Fundacji im. Lesława A. Pagi. Konkurs adresowany jest do studentów i absolwentów, którzy swoją karierę zawodową chcą związać z sektorem ochrony zdrowia i mają motywację do aktywnego uczestniczenia w jego zmianach. W ramach projektu organizowane będą weekendowe szkolenia oraz staże.

Zgodnie z informacjami organizatorów konkurs adresowany jest do  studentów i absolwentów (do 27. roku życia) kierunków:

• zarządzanie
  • ekonomia
  • finanse i prawo
  • farmacja
  • biotechnologia
  • zdrowie publiczne
  • zarządzanie
  • inne kierunki związane z sektorem.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

Strona internetowa programu Liderzy Ochrony Zdrowa - V edycja

2017-06-06
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 6 Czerwiec, 2017 - 13:33; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:17; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski