Dodatkowe fundusze dla studentów niepełnosprawnych w programie Erasmus+. Nabór wniosków do 14 lipca 2017 roku

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Osoba niepełnosprawna realizująca mobilność w programie Erasmus+ 2017/2018 składa specjalny wniosek, który za pośrednictwem Sekcji Wymiany Zagranicznej Studentów (SWZS) kierowany jest do Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) – Narodowej Agencji (NA) Programu ERASMUS+.

Termin złożenia wniosku w Sekcji Wymiany Zagranicznej Studentów, niezależnie od czasu realizacji mobilności, mija14 lipca 20 17 r.

Data ta nie dotyczy studentów wyjeżdżających na praktykę, którzy ze względu na rekrutację ciągłą są zobowiązani do złożenia ww. wniosku nie później niż 6 tygodni przed rozpoczęciem mobilności.

Szczegóły (w tym formularz wniosku i rozliczenia) znajdują się na stronie WWW Sekcji Wymiany Zagranicznej Studentów.

2017-06-19
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 19 Czerwiec, 2017 - 15:35; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:17; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski