fbpx Działalność gospodarcza z udziałem Skarbu Państwa | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Działalność gospodarcza z udziałem Skarbu Państwa

Miejsce:
Gdańsk-Oliwa, ul. Bażyńskiego 6, Wydział Prawa i Administracji, audytorium C
Data i czas wydarzenia:
07.04.2017 - 09:30 do 14:45
Organizator:
Katedra Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska oraz Katedra Prawa Handlowego i Międzynarodowego Prawa Prywatnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego

Katedra Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska oraz Katedra Prawa Handlowego i Międzynarodowego Prawa Prywatnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w konferencji naukowej pt.: „Działalność gospodarcza z udziałem Skarbu Państwa” wszystkie osoby zainteresowane problematyką prawną związaną z działalnością gospodarczą z udziałem Skarbu Państwa, a przede wszystkim: przedstawicieli świata nauki, prawników, praktyków oraz studentów prawa i administracji ze wszystkich ośrodków akademickich w Polsce. Konferencja odbędzie się w Gdańsku 7 kwietnia 2017 roku na Wydziale Prawa i Administracji UG (Audytorium C). Udział w konferencji jest nieodpłatny.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu prosimy o potwierdzenie udziału za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sekretariat02@prawo.ug.edu.pl – w terminie do 3 kwietnia 2017 r. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny 605 86 45 46.

Organizatorzy przewidują wydanie recenzowanej publikacji pokonferencyjnej, na którą złożą się wygłoszone referaty oraz zgłoszone przez uczestników konferencji artykuły.

Wśród prelegentów i ekspertów wystąpią między innymi:

• Mariusz Haładyj, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju
  • prof. dr hab. Krzysztof Szałucki (Uniwersytet Gdański)
  • dr hab. Rafał Blicharz, prof. UŚ
  • dr hab. Filip Grzegorczyk, prof. UEK, Prezes Zarządu TAURON Polska Energia S.A.
  • dr hab. Agnieszka Malarewicz-Jakubów, prof. UwB
  • dr hab. Tomasz Długosz (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie)
  • dr hab. Henryk Nowicki (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu)
  • dr Paweł Nowicki (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu).

Program konferencji w załączniku.