fbpx VI Ogólnopolska Konferencja Prawa Sportowego "Media i sport” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

VI Ogólnopolska Konferencja Prawa Sportowego "Media i sport”

Miejsce:
Gdańsk Oliwa, ul. Jana Bażyńskiego 6, Wydział Prawa i Administracji UG
Data i czas wydarzenia:
26.05.2017 - 09:00 do 15:00
Organizator:
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego

prawo-sportowe

26 maja 2017 roku (piątek) na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się VI Ogólnopolska Konferencja Prawa Sportowego. Tym razem przedmiotem rozważań zgromadzonych prelegentów i uczestników będzie analiza zagadnień związanych z rolą mediów w sporcie we wszystkich możliwych aspektach prawnych.

Uczestnikami konferencji, obok specjalistów z dziedziny prawa sportowego i prawników-praktyków, będą też przedsiębiorcy z branży sportowej, a także działacze i przedstawiciele klubów sportowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, ktorej można dokonać poprzez wypełnienie formularza umieszczony na stronie internetowej: http://www.prawo-sportowe.ug.edu.pl (tam również dostępny jest program). Termin rejestracji upływa 25 maja br.