fbpx I Ogólnopolskie Seminarium Prawa Ochrony Zabytków | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

I Ogólnopolskie Seminarium Prawa Ochrony Zabytków

Wydział Prawa i Administracji jest współorganizatorem I Ogólnopolskiego Seminarium Prawa Ochrony Zabytków. Trwa nabór zgłoszeń, decyduje kolejność zgłoszeń.

Seminarium dla młodych naukowców, doktorantów i studentów im. Profesora Jana Pruszyńskiego, zaplanowano w dniach 22-24 września 2014 r., odbędzie się w Pałacu w Lubostroniu.

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania tematów referatów, z których wyłonionych zostanie 16 najciekawszych propozycji. Referaty zgłoszone, a nieprzyjęte do zaprezentowania podczas Seminarium mogą zostać przesłane do publikacji naukowej, której wydanie planowane jest po Seminarium.

W programie oprócz prelekcji, dyskusji, debat oraz naukowych dysput, zaplanowano m.in. dyskusyjny klub filmowy, konkurs wiedzy o prawie ochrony zabytków oraz aukcja sfałszowanych dzieł sztuki.

Przewidzianych jest 40 miejsc. O zakwalifikowaniu się na Seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia udziału i tematy referatów należy wysyłać na adres: dziedzictwo@prawo.ug.edu.pl

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz