fbpx Studenci - aktorzy poszukiwani | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Studenci - aktorzy poszukiwani

Wiadomo, że nie sama nauką żyje student. Żacy UG oprócz zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności mogą już na studiach stać się gwiazdami filmowymi.

Biuro Promocji UG poszukuje studentki i studenta KONIECZNIE Z UG, którzy chcieliby wystąpić  w filmie reklamującym uczelnię. Po co być tylko widzem, skoro można zostać aktorem?

Tak jak na profesjonalną produkcję przystało obsada ról Studentki Magdy i Studenta Marka rozstrzygnie się w castingu. Chętni kandydaci muszą przesłać swoje aktualne zdjęcie amatorskie (ujęcie z bliska) na dwa adresy mailowe: promocja@ug.edu.pl oraz arek@op1.pl  do dnia 7 września.

Z naszymi aktorami podpisana zostanie umowa odnośnie prawa do wizerunku, przewidziano dwa dni zdjęciowe (dokładny harmonogram przesłany zostanie zwycięzcom castingu). Oprócz satysfakcji z uczestnictwa w projekcie, którego efekty prezentowane będą m.in. w mediach społecznościowych, kampaniach reklamowych, podczas targów edukacyjnych, konferencji itp. pozostanie również namacalna pamiątka w postaci 800 PLN netto dla każdego z odtwórców głównych ról.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz