fbpx Współpraca UG z Uniwersytetem Houston-Downtown | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Współpraca UG z Uniwersytetem Houston-Downtown

Rozpoczęła się rekrutacja 11 pracowników dydaktycznych i naukowo-dydaktycznych UG na 29-dniowe staże zagraniczne na Uniwersytecie Houston-Downtown w USA (1 staż na każdy Wydział Uniwersytetu Gdańskiego).

Rekrutacja zakończy się 22 września. Przeprowadzana jest w ramach zadania 3 projektu p.t. „PWP: Uniwersytet Jutra: Umiędzynarodowienie kształcenia w Uniwersytecie Gdańskim poprzez współpracę z Uniwersytetem Houston-Downtown” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Miejsce składania wniosków: Biuro Projektu: Wydział Oceanografii i Geografii, Al. Marszałka J. Piłsudskiego 46, pokój 206, 81-378 Gdynia.
Przewidziany limit miejsc: 11 osób (1 pracownik dydaktyczny/naukowo-dydaktyczny z każdego Wydziału Uniwersytetu Gdańskiego).

Dodatkowe informacje oraz dokumenty aplikacyjne: http://uniwersytet-jutra.ug.edu.pl/
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz