fbpx Konferencja „Wyborcze, architektoniczne i społeczne aspekty niepełnosprawności. O niepełnosprawności bez skrajności" | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Uniwersytet Gdański współorganizuje konferencję zatytułowaną „Wyborcze, architektoniczne i społeczne aspekty niepełnosprawności. O niepełnosprawności bez skrajności”.

Czas: 21 października
Miejsc: Wydział Prawa i Administracji UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 4 sala 4021
Organizatorzy: Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich, Instytut Metropolitalny, Koło Naukowe Prawa Konstytucyjnego UG oraz Koło Naukowe Prawa Administracyjnego WPiA UG.

Podczas Konferencji, w gronie ekspertów oraz działaczy społecznych na rzecz osób niepełnosprawnych, będziemy poruszać zagadnienia kluczowe dla funkcjonowania osób niepełnosprawnych w społeczeństwie jak np. warunki wypełniania zasady równości wyborów, strategie współczesnej zabudowy czy realizacja roszczeń socjalnych przyznanych osobom niepełnosprawnym.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz