fbpx Casting na prezentera i prezenterkę do Wirtualnego Przewodnika UG!!! | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Casting na prezentera i prezenterkę do Wirtualnego Przewodnika UG!!!

Biuro Promocji Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza do wzięcia udziału w castingu na prezentera i prezenterkę do Wirtualnego Przewodnika po Kampusie Oliwa UG.  Zadaniem kandydata będzie udział w nagraniu zarówno wizerunku, jak i fonii treści wycieczek po obiektach wchodzących w skład kampusu Oliwa, na podstawie otrzymanego tekstu.

Czego wymagamy?

- swoboda przed kamerą,

- interesująca aparycja,

- nienaganna dykcja,

- bycie studentem Uniwersytetu Gdańskiego (konieczność!)

Co oferujemy?

- wynagrodzenie 800 zł netto (przewidywany czas nagrań każdego z prezenterów - 3 dni). Wynagrodzenie obejmuje wyrażenie przez prezentera/prezenterkę zgody na wykorzystanie wizerunku.

- ciekawe doświadczenie,

- możliwość promowania Waszej ukochanej Uczelni J

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, których zaprosimy na próbne nagranie. Na jego podstawie wybierzemy przewodnika i przewodniczkę do naszego projektu!

Na Wasze zgłoszenia (aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki) czekamy do 29.10.2014r. do godz. 10:00. Adres email: promocja@ug.edu.pl.

Załączenie nagrania z głosem będzie dodatkowym atutem.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Andrzej Żurawik
Treść wprowadzona przez: Andrzej Żurawik