fbpx Laboratorium Tradingowe na UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Laboratorium Tradingowe na UG

Laboratorium Tradingowe, w którym m.in. prowadzone będą zajęcia z analizy rynków finansowych czy prowadzone projekty badawczo-rozwojowe, otwarte zostanie na Wydziale Ekonomicznym UG.

Czas: 4 listopada 2014, godz. 13:00
Miejsce: Wydział Ekonomiczny UG, Sopot ul. Armii Krajowej 119/121, sala C301

Laboratorium Tradingowe powstało w wyniku współpracy Wydziału Ekonomicznego i Wydziału Zarządzania UG z OSTC Poland. W Laboratorium odbywać się będą zajęcia dla studentów i warsztaty dla pracowników obu wydziałów.

Laboratorium wyposażone jest w nowoczesny sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie umożliwiające studentom wypróbowanie sił w środowisku odzwierciedlającym to, w którym na co dzień pracują profesjonalni traderzy na globalnych rynkach finansowych. Laboratorium Tradingowe wykorzysty­wane będzie do prowadzenia zajęć dydaktycznych, np. z analizy technicznej czy rynków finansowych, a ponadto zarówno studenci, jak i kadra nauko­wa będą prowadzić w nim projekty badawczo-rozwojowe. Dla studentów pasjonujących się rynkami finansowymi zapoznanie się ze specyfiką pracy tradera pod okiem doświadczonych managerów OSTC jest najłatwiejszą i najpewniejszą drogą, by dołączyć do zespołu pracowników tej firmy.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz