fbpx Stypendyści Programu Iuventus Plus z UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Stypendyści Programu Iuventus Plus z UG

Piątka młodych naukowców z Uniwersytetu Gdańskiego znalazła się w gronie laureatów programu Iuventus Plus organizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Gratulujemy!

W gronie laureatów znaleźli się:
Dr inż. Anna Maria Białk-Bielińska (Wydział Chemii)
Dr inż.  Ewelina Grabowska (Wydział Chemii)
Dr Aleksandra Markiewicz (Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed)
Dr Magdalena Stobińska (Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki)
Dr Sebastian Mahlik (Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki)

Program przeznaczony jest na finansowanie  projektów młodych naukowców, do 35 roku życia, prowadzących badania naukowe na wysokim poziomie i posiadających wyróżniający się dorobek naukowy, w zakresie publikacji, o zasięgu międzynarodowym. W bieżącej edycji zgłoszono niemal 550 wniosków zaś dofinansowanie uzyskało 145 młodych badaczy.

Więcej: http://www.nauka.gov.pl/inicjatywy/informacja-o-rozstrzygnieciu-iv-edycji-konkursu-projektow-badawczych-w-ramach-programu-ministra-nauki-i-szkolnictwa-wyzszego-pod-nazwa-iuventus-plus.html

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz