fbpx Medionalia dobiegły końca. | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Medionalia dobiegły końca.

Studenckie Koło Etnologów Uniwersytetu Gdańskiego współorganizowało piątą edycję konferencji Medionalia.

Konferencja przeznaczona była przede wszystkim dla dziennikarzy studenckich, trzy dni debat, warsztatów i spotkań były okazją do wymiany poglądów, nawiązania kontaktów i konstruktywnego spędzenia wolnego czasu.

8 listopada o godz. 19:00, w Instytucie Archeologii i Etnologii Uniwersytetu Gdańskiego przy ulicy Bielańskiej 5 podsumowano całe wydarzenie. Spotkanie otworzył Prodziekan Wydziału Historycznego prof. dr hab. Arnold Kłonczyński, który oprowadził uczestników po zabytkowej części budynku wydziału. Następnie członkowie Grupa GIT zadbali o rozluźnienie atmosfery programem artystycznym.

Fot. Maksymilian Jeremi Hryniewicki
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz