fbpx Brązowy medal snowboardzistek AZS UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Brązowy medal snowboardzistek AZS UG

W dniach 6-8.03.2015 w Szczawnicy odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Snowboardzie Kobiet i Mężczyzn. Brązowe krążki w tych zawodach zdobyła reprezentacja kobiet AZS Uniwersytetu Gdańskiego. Gratulujemy!

Brązowa drużyna wystąpiła w składzie: Anna Felberg, Aneta Wysocka, Agata Stamm i Monika Żytko. Panowie uplasowali się na VI miejscu. Trenerem sekcji jest mgr Wojciech Oleszkiewicz.

W eliminacjach strefy Zachód z naszej reprezentacji najlepiej spisała się Anna Felberg, która z czasem przejazdu ( 0:36,23 - I  przejazd)  awansowała do finału z ósmego miejsca. Do finału awansowały także  - Aneta Wysocka (czas - 0:39,48) i Agata Stamm (0:40,11).

W finale najlepszy czas miała Agata Stamm, która z czasem 37.63 zajęła 7 miejsce wśrod uniwersytetów. Druga z naszych zawodniczek - Anna Felberg z czasem 39.37 zajęła 10 miejsce. Trzecia z naszych reprezentantek Aneta Wysocka z czasem 41.44 uplasowała się na 11 miejscu wśród uniwersytetów.  Łączny wynik trzech naszych najlepszych zawodniczek dał Uniwersytetowi Gdańskiego - III miejsce.

Akademickie Mistrzostwa Polski w SnowboardzieAkademickie Mistrzostwa Polski w SnowboardzieAkademickie Mistrzostwa Polski w SnowboardzieAkademickie Mistrzostwa Polski w Snowboardzie
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz