fbpx Konkurs fotograficzny „Łap Ład” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Konkurs fotograficzny „Łap Ład”

Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej UG organizuje konkurs fotograficzny zatytułowany „Łap Ład”. Jego celem jest zwrócenie uwagi na problem estetyki miast. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 kwietnia.

Celem projektu jest zwrócenie uwagi na problem estetyki miast oraz zachęcenie studentów do bardziej wnikliwego spojrzenia na otaczającą ich przestrzeń, oraz podzielenie się swoimi spostrzeżeniami w formie fotograficznej. Organizatorzy zaprosili do uczestnictwa Studentów wszystkich uczelni wyższych z Gdańska, Gdyni i Sopotu.

O ocenę nadesłanych prac poproszono osoby ze środowisk urbanistycznych, akademickich i administracyjnych. Konkurs potrwa do 5 kwietnia, natomiast uroczyste wręczenie nagród laureatom, połączone ze spotkaniem z jury, zaplanowano na 16 kwietnia.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Klinkosz
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz