fbpx Stypendia rządu chińskiego | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Stypendia rządu chińskiego

STYPENDIA DLA STUDENTÓW UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO W CHINACH

Biuro Obsługi Studentów Zagranicznych uprzejmie informuje o możliwości podjęcia studiów na Beijing Institute of Technology w ramach stypendiów fundowanych przez rząd Chińskiej Republiki Ludowej.

Termin rejestracji kandydatów na studia w roku akademickim 2015-2016 upływa 15 czerwca br.  Szczegółowe informacje na temat warunków oraz procedury rekrutacyjnej w załączniku.

Osoby, które złożą aplikacje proszone są o przesłanie informacji o tym fakcie do Biura Obsługi Studentów Zagranicznych na adres a.baczkowski@ug.edu.pl, gdyż Biuro prześle zbiorcza listę studentów UG do BIT, co ułatwi uzyskanie stypendium.

Informacja powinna zawierać; imię i nazwisko, rok i kierunek studiów oraz kierunek studiów na jaki została złożona aplikacja.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Andrzej Żurawik
Treść wprowadzona przez: Andrzej Żurawik