fbpx Wakacyjna ramówka Radia MORS | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Wakacyjna ramówka Radia MORS

Mega Otwarte Radio Studenckie Uniwersytetu Gdańskiego wprowadza od 6 lipca wakacyjną ramówkę. Będzie ona obowiązywała do rozpoczęcia zajęć akademickich w październiku. Przed południem emitowane będą programy na bieżąco przygotowywane przez Biuro Studia Radiowego.Po południu będzie można wysłuchać powtórek wybranych programów przygotowanych przez studentów w roku akademickim 2014-15. Oczywiście całą dobę można słuchać najlepszej muzyki wybranej przez zespół Radia MORS.

Radio MORS nie zawiesza działalności na okres wakacji. Zgodnie ze swoją misją stale informuje o najważniejszych wydarzeniach z życia Uniwersytetu Gdańskiego. Codziennie na stronie internetowej rozgłośni pojawiają się nowe informacje z uczelni i pomorskiej nauki, a w programie radiowym są emitowane wywiady i relacje z bieżących wydarzeń.

Od poniedziałku 6 lipca wprowadzamy nową ramówkę. Przed południem będą emitowane bieżące programy – „Gość Radia MORS”, „Uniwersytet Gdański Przedstawia” i „Indeks Gospodarczy”. Po południu będzie można jeszcze raz wysłuchać wybranych programów przygotowanych przez studentów w minionym roku akademickim.

Przez całe wakacje będą emitowane kolejne odcinki „MORS-a po Amerykańsku” gdzie Jan BiałostockiJoanną Łaszczrozmawiają o wrażeniach z podróży po USA oraz „OldFashioned Hollywood” w którym Katarzyna Politazaprasza na sentymentalną i filmową podróż po staromodnym i eleganckim Hollywood pierwszej połowy XX wieku. W czasie wakacji powtórzymy też wybrane odcinki „Innej Literatury” gdzieJoanna Łaszcz i Rafał Kuletarozmawiają o nieznanej szerszemu gronu literaturze bizarro-fiction, „Magii Kina”, w którejPaulina RadkeMaciej Rusinowiczw profesjonalny, filmoznawczy sposób analizują najciekawsze ich zdaniem dzieła srebrnego ekranu, „Prawie Audycji” zrealizowanej przez Michała Ossowskiego we współpracy ze Studencką Uniwersytecką Poradnią Prawną UG, „Studenta Niedzielnego”, do którego Sylwia Legutkozaprasza nieprzeciętnych studentów naszej uczelni i „Podróżuj z MORSemMateusza Dobrzyniewskiego. Nie zabraknie też audycji muzycznych – rokowej „Old Times, Good Times”, „Luz Blues” Julii Łączyńskiej, „Rap Horyzontu” Mikołaja Piłata, oraz „Muzycznego Rockowania” Adama Kalinowskiego.

Zapraszamy do słuchania Radia MORS, odwiedzania naszej strony internetowej gdzie znajdziecie aktualne informacje z Uniwersytetu Gdańskiego i informowania nas o planowanych konferencjach, wyjazdach, sukcesach, spotkaniach, żebyśmy mogli się podzielić tymi informacjami z naszymi słuchaczami.

Maciej Goniszewski

Wakacyjna ramówka Radia MORS