fbpx Konkurs "Filmowe laborki" | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Konkurs "Filmowe laborki"

Do 20 sierpnia 2015 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu na film pokazujący przebieg i wynik dowolnego eksperymentu, doświadczenia lub zjawiska pod nazwą "Filmowe laborki". Organizatorem konkursu jest Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Adresatami konkursu są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci wyższych uczelni. Dla autorów najlepszych filmów przygotowano 4 000 zł.

Zgodnie z informacjami organizatorów, zgłaszany film nie może być dłuższy niż 300 sekund. Uczestnik konkursu umieszcza film na portalu youtube.com (na swoje konto) z dostosowaniem ustawień prywatności i publikowania jako "Publiczne". W opisie filmu musi znaleźć się następująca treść: "Film nakręcony na konkurs – "Filmowe Laborki" - www.umcs.pl/filmowelaborki".

Dla autorów najlepszych filmów przygotowane zostały następujące nagrody:

- nagroda główna za najlepszy film - 2 000 zł;
- dwa wyróżnienia - po 1 000 zł każde za najbardziej niekonwencjonalny film oraz film o najwyższej wartości edukacyjnej.

Strona internetowa konkursu: http://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,33,konkurs-filmowe-laborki-dla-uczniow...

Konkurs "Filmowe laborki"
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Iwona Kuklińska