fbpx Koniec Lata w Pałacu w Leźnie | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Koniec Lata w Pałacu w Leźnie

Gala Operowa „Koniec Lata w Pałacu w Leźnie” zainaugurowała serię kameralnych koncertów w Ośrodku Konferencyjno – Szkoleniowym Uniwersytetu Gdańskiego – Pałac w Leźnie.

Podczas koncertu, który odbył się 17 września,  można było wysłuchać arii operowych, piosenek musicalowych, w wykonaniu Magdaleny Chmieleckiej – sopran, Pawła Skałuby – tenor, Leszka Skrly – baryton, przy fortepianowym akompaniamencie Macieja Gańskiego. Na repertuar gali składały się utwory m.in. Fryderyka Chopina, Guseppe Verdiego,  Charlesa Gounoda, Georges Bizeta, Giacomo Pucciniego, Wolfganga Amadeusza Mozarta, Stanisława Moniuszki, Luigi Arditi, Mitcha Leigha, Emmericha Kalmana, Frederick Loewe, Johanna Straussa (syna), Jana Kiepury, Roberta Stolza, Andrea Bocelli i Sarah Brightman.

Organizatorzy gali zapraszają do uczestnictwa i współtworzenia kolejnych koncertów. Szczegóły można ustalić kontaktując się z przedstawicielami Pałacu w Leźnie pod nr telefonu 58 523 20 90 lub mailowo: recepcja@ug.edu.pl .

Więcej informacji: www.palacwleznie.pl oraz na Facebook’u Pałacu:

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Iwona Kuklińska
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz