fbpx Zaproszenie na debatę "MŁODE MIASTO: NAUKA - KARIERA - SUKCES" | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Zaproszenie na debatę "MŁODE MIASTO: NAUKA - KARIERA - SUKCES"

Zaproszenie na debatę "MŁODE MIASTO: NAUKA - KARIERA - SUKCES"

Informacja Organizatorów:

Od dawna szukaliśmy nowej przestrzeni do dyskusji o Gdańsku, jego miejscu i znaczeniu w Europie. Efektem naszych poszukiwań jest projekt „Gdańsk – tu rośnie nowe centrum Europy”, w którego ramach raz na kwartał wydajemy magazyn idei „Gdańsk – tu rośnie nowe centrum Europy” oraz organizujemy debatę, podczas której – wraz ze specjalistami – kontynuujemy dyskusję nad zagadnieniami, które przejawiały się na łamach.

Tym razem skupiliśmy się na młodych ludziach i ich znaczeniu dla rozwoju Gdańska. Bo kto, jak nie oni, będą mieli wpływ na to, jak będzie wyglądała Europa w kolejnych dekadach? Już odczuwamy ich wpływ na otaczającą nas przestrzeń. To głównie właśnie oni, wychowani w dobie nowoczesnych technologii, tworzą aplikacje, które ułatwiają nasze życie.

Debata pt. „MŁODE MIASTO: NAUKA – KARIERA – SUKCES” odbędzie się 6 października 2015 r. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. W czasie trzech paneli dyskusyjnych, w gronie ekspertów – przedstawicieli biznesu i nauki oraz dziennikarzy – porozmawiamy o perspektywach młodych ludzi w Gdańsku.

Aby wziąć udział w debacie należy zarejestrować się na stronie internetowej: http://mlodemiasto.evenea.pl. Wstęp wolny.

Zapraszamy.

"MŁODE MIASTO: NAUKA - KARIERA - SUKCES"

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Iwona Kuklińska
Treść wprowadzona przez: Iwona Kuklińska