fbpx Szkolenie z zakresu praw i obowiązków studenta dla osób rozpoczynających studia na Uniwersytecie Gdańskim | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Parlament Studentów UG przygotował szkolenie z zakresu praw i obowiązków studenta dla osób rozpoczynających studia na Uniwersytecie Gdańskim. Szkolenie dostępne jest na stronie Parlamentu Studentów UG pod adresem http://www.parlament.ug.edu.pl/index.php/86-szkolenie-z-zakresu-praw-i-o....

Osoby rozpoczynające studia na Uniwersytecie Gdańskim, które chciałyby odbyć szkolenie z zakresu praw i obowiązków studenta w formie tradycyjnej (w formie wykładu połączonego z prezentacją) proszone są o wysłanie maila na adres rekkr@ug.edu.pl, wpisując w tytule SZKOLENIE, a w treści podając IMIĘ I NAZWISKO oraz NUMER ALBUMU.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski