fbpx Zasady komercjalizacji wyników badań naukowych | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Zasady komercjalizacji wyników badań naukowych

Dyrektor wraz z zespołem Centrum Transferu Technologii UG
mają zaszczyt zaprosić

na spotkanie informacyjne, dotyczące zasad komercjalizacji wyników badań naukowych lub prac rozwojowych,
a także know-how związanego z tymi wynikami, wygenerowanych przez pracowników UG.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 1 grudnia 2015 r., o godz. 9:00 w sali konferencyjnej głównej siedziby Biblioteki UG (Gdańsk-Oliwa, ul. Wita Stwosza 53, parter).

Spotkanie skierowane jest do:
Wszystkich osób zainteresowanych działalnością Centrum Transferu Technologii UG oraz komercjalizacją wyników badań naukowych oraz know-how związanego z tymi wynikami.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu
do dnia 30 listopada 2015 r. na adres e-mail: biuro@ctt.ug.edu.pl

PROGRAM:

• Przedstawienie działalności Centrum Transferu Technologii UG oraz spółki celowej UG – TechTransBalt Sp. z o.o.;
  • Omówienie procedur związanych z komercjalizacją w Uniwersytecie Gdańskim;
  • Właściwe zabezpieczenie własności intelektualnej – współpraca z Rzecznikiem Patentowym UG.

Jednocześnie zachęcamy do konsultacji indywidualnych drogą mailową, telefoniczną lub podczas spotkań, na które serdecznie zapraszamy do biura CTT UG.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski