fbpx I edycja nagrody naukowej Gdańskiego Oddziału PAN dla doktorantów | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

I edycja nagrody naukowej Gdańskiego Oddziału PAN dla doktorantów

1 stycznia 2016 roku Prezydium Oddziału PAN w Gdańsku ogłasza ustanowienie corocznej
NAGRODY NAUKOWEJ Oddziału PAN w Gdańsku DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW

OGÓLNE WARUNKI PRZYZNAWANIA NAGRODY:

1. Nagroda przyznawana jest równorzędnie pięciu Laureatom w następujących pięciu dziedzinach: 1) nauk humanistycznych i społecznych, 2) nauk biologicznych i rolniczych, 3) nauk ścisłych i nauk o Ziemi, 4) nauk technicznych, 5) nauk medycznych, za oryginalne osiągnięcie badawcze, które zostało opublikowane w roku poprzedzającym złożenie wniosku o przyznanie nagrody.
  2. Nagroda przyznawana jest doktorantom lub pracownikom instytucji naukowej, którzy w roku poprzedzającym złożenie wniosku ukończyli co najwyżej 33 lata.
  3. Wnioski o przyznanie Nagrody można składać od 1 stycznia do 31 marca 2016 roku.
  4. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród przewiduje się w miesiącach maju lub czerwcu.
  5. WYSOKOŚĆ KAŻDEJ NAGRODY TO: 4.000 PLN.

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE NAGRODY: w Regulaminie konkursu (w załączeniu).

Jak składać wnioski konkursowe:

1. Otworzyć (w załączeniu) FORMULARZ zgłoszeniowy i wypełnić znajdujący się tu interaktywny formularz, następnie go wydrukować.
  2. Złożyć na wypełnionym Formularzu swój podpis (kandydata).
  3. Wniosek, tj.: 1) skan powyższego Fromularza oraz 2) zgłaszaną do Nagrody publikację (w wersji elektronicznej pdf) przesłać na adres: gdansk@pan.pl

KONTAKT w sprawie Nagrody: tel. 58 712 97 02 gdansk@pan.pl

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski