fbpx Prawo, zarządzanie, analityka. Współczesne trendy w sporcie - konferencja naukowa | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Komitet organizacyjny zaprasza do udziału w konferencji naukowej „Prawo, zarządzanie, analityka.  Współczesne trendy w sporcie”. Konferencja odbędzie 31 maja 2016 r. w Poznaniu.

Prawo sportowe to niezwykle pojemna dziedzina, w której oprócz regulacji prawnych mających zastosowanie w sporcie, znajdziemy również regulacje organizacji sportowych. Przepisy z zakresu prawa sportowego dotyczą także podmiotów współpracujących z branżą sportową przy organizacji wydarzeń, imprez sportowych, kreowaniu działań marketingowych.

W czasie konferencji - tuż przed startem Euro 2016 we Francji - będą dyskutowane prawne aspekty funkcjonowania polskiego związku sportowego, międzynarodowych postępowań arbitrażowych oraz dyscyplinarnych. Nie zabraknie tematów związanych ze sponsoringiem sportowym oraz zarządzaniem obiektami sportowymi.

Szczegóły w poniższych odnośnikach oraz w załącznikach.

Oficjalna strona konferencji oraz odnośnik do wydarzenia na Facebook

PDF icon zaproszenie_31_maja_2016.pdf188.37 KB
PDF icon program_konferencji_31_maja_2016.pdf332.75 KB