fbpx Studia podyplomowe "Komercjalizacja nieruchomości" | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Studia podyplomowe "Komercjalizacja nieruchomości"

Celem studiów jest przekazanie studentom wiedzy o charakterze ekonomicznym, technicznym i prawnym niezbędnej w samodzielnym wykonywaniu czynności i zadań związanych z komercjalizacją nieruchomościami. Absolwent studiów będzie posiadał wiedzę i umiejętności oraz kompetencje pozwalające na właściwe zrozumienie i zastosowanie w pracy zawodowej nowoczesnych koncepcji, metod i technik komercjalizacji nieruchomości. Absolwent będzie mógł pracować zarówno jako specjalista ds. komercjalizacji nieruchomości, pośrednik w obrocie nieruchomościami, jak również będzie mógł wykonywać czynności związane z doradztwem na rynku nieruchomości. Będzie posiadał umiejętności pozwalające na przygotowanie transakcji oraz doradztwo od strony organizacyjnej, formalnej, marketingowej oraz finansowej.

Program studiów powstał we współpracy z firmą JLL, zajmującą się specjalistycznymi usługami w dziedzinie nieruchomości w skali lokalnej, regionalnej i globalnej.

Pełna informacja na stronie SP Komercjalizacja nieruchomości (we współpracy z firmą JLL).

Zgłoszenia:
Rekrutacja odbywa się za pośrednictwem narzędzia Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK) na Studia Podyplomowe http://ug.edu.pl/rekrutacja/studia_podyplomowe.

Etapy:

1. Rejestracja w IRK: od 25 maja 2016 r. do 15 października 2016 r.
  2. Dostarczanie dokumentów rekrutacyjnych: od dnia zarejestrowania się na studia do 15 października 2016 r.
  3. Ogłoszenie listy osób wstępnie przyjętych 16 października 2016 r.

Komercjalizacja nieruchomości

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski