fbpx Konkurs im. Walerego Goetla na najlepszą pracę doktorską o tematyce górskiej | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Konkurs im. Walerego Goetla na najlepszą pracę doktorską o tematyce górskiej

Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie organizuje Konkurs im. Walerego Goetla na najlepszą pracę doktorską o tematyce górskiej.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych prac poświęconych szeroko rozumianej tematyce górskiej (góry Polski i świata) w dwóch kategoriach:

• nauki humanistyczne (I Edycja Konkursu – 2016 rok)
  • nauki o Ziemi (II Edycja Konkursu – 2017 rok).

Konkurs będzie odbywał się cyklicznie, co 3 lata, przy czym w jednym roku oceniane będą prace tylko z jednej kategorii.

Do konkursu mogą być zgłoszone prace obronione po 1 stycznia 2013 r.

Dla najlepszej pracy przewidziana jest nagroda w wysokości 5000 zł. Przyznane zostaną również dwa wyróżnienia po 1000 zł.

ZGŁOSZENIA DO I EDYCJI KONKURSU:

Warunkiem uczestnictwa w I Edycji Konkursu jest złożenie w terminie do 15 września 2016 roku:

• egzemplarza pracy (w wersji papierowej i elektronicznej)
  • danych o autorze (aktualny adres do korespondencji, telefon, e-mail)
  • zaświadczenia potwierdzającego, że obrana pracy odbyła się po 1.01.2013 r.
  • recenzji pracy.

Więcej informacji w załączeniu oraz na stronie Centralnego Ośrodka Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski