fbpx Prof. Dariusz L. Szlachetko uhonorowany medalem RDLP w Gdańsku | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Prof. Dariusz L. Szlachetko uhonorowany medalem RDLP w Gdańsku

Prof. dr hab. Dariusz L. Szlachetko, dziekan Wydziału Biologii UG oraz kierownik Katedry Taksonomii Roślin i Ochrony Przyrody, został uhonorowany medalem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku IN MANIBUS NOSTRIS SILVAE SEMPER VIRIDIS („W naszych rękach lasy wiecznie zielone”). Ceremonii dekoracji dokonał dr inż. Adam Kwiatkowski, dyrektor RDLP w Gdańsku, podczas wizyty w Stacji Biologicznej Wydziału Biologii UG 8 lipca 2016 r.

Dyrektor złożył również na ręce dziekana odpowiedź (w załączniku) na apel Rady Wydziału Biologii UG dotyczący wycinki drzew na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego

PDF icon Akt nadania medalu1.01 MB
PDF icon Odpowiedź RDLP w Gdańsku52.79 KB