fbpx Wyzwania współczesnej profilaktyki zagrożeń społecznych. Bezpieczeństwo osób starszych | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

W imieniu Zakładu Psychologii Osobowości i Psychologii Sądowej Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku serdecznie zapraszamy na konferencję naukowo–szkoleniową pt.”Wyzwania współczesnej profilaktyki zagrożeń społecznych. Bezpieczeństwo osób starszych”.

Konferencja odbędzie się 27 października 2016 r. (czwartek) w godzinach 10.00 – 14.00 w auli audytoryjnej S 205 Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego ul Bażyńskiego 4.

Konferencja ma charakter otwarty i adresowana jest do służb odpowiedzialnych za szeroko rozumiane bezpieczeństwo na terenie województwa pomorskiego (Policja, Straż Miejska, Straż Graniczna), do  pedagogów, nauczycieli, studentów, przedstawicieli instytucji działających w przedmiotowym obszarze tematycznym.

W sposób szczególnie serdeczny zapraszamy seniorów - osoby najbardziej zainteresowane tematyką bezpieczeństwa.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Mając na względzie sprawną organizację prosimy o mailowe potwierdzenieprzybycia na konferencję z podaniem liczby osób na adres e-mail: konferencjanaukowa2016@wp.pl.

przewodnicząca komitetu organizacyjnego konferencji
prof. zw. dr hab. Beata Pastwa – Wojciechowska