fbpx Dni Campus France w Polsce - Studia we Francji | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Dni Campus France w Polsce - Studia we Francji

Na Uniwersytecie Gdańskim, na Wydziale Prawa i Administracji (Gdańsk-Oliwa, ul. Bażyńskiego 6, I p., sala 2042 ) prezentacja studiów we Francji odbędzie się w środę, 7 grudnia 2016 r., w godz. 9.00-11.15.

Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencja Campus France organizują od 16 listopada do 8 grudnia 2016 r. w dziewięciu polskich miastach uniwersyteckich: Szczecinie, Krakowie, Warszawie, Katowicach, Gliwicach, Gdańsku, Toruniu, Łodzi, oraz Wrocławiu «Dni Campus France w Polsce- Studia we Francji».

Odkryj ofertę francuskich szkół wyższych w Twoim mieście!

Skorzystaj z porad i przygotuj program studiów z Agencją Campus France!

Dni Campus France adresowane są głównie do licealistów oraz studentów zainteresowanych studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko-polskimi oraz nauką języka francuskiego w Polsce.

W programie: indywidualne porady przedstawicieli Campus France w Polsce i wybranych kierunków studiów, prezentacje pozwalające na przygotowanie projektu studiów, na zakończenie loteria z atrakcyjnymi nagrodami.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z polskimi uczelniami uczestniczącymi w Dniach Campus France oraz siecią Alliances Françaises w Polsce.

dni campus france
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski