fbpx Biblioteka Uniwersytetu Gdańskiego prosi o wypełnienie ankiety "Dostęp do zasobów nauki" | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Biblioteka Uniwersytetu Gdanskiego prosi o wypełnienie krótkiej ankiety, mającej na celu rozpoznanie zapotrzebowania na dostęp do zasobów nauki. Celem badania jest ocena funkcjonującego katalogu oraz określenie zapotrzebowania na funkcje oferowane przez nowoczesne sposoby udostępniania zasobów nauki. Ankieta ma charakter anonimowy, jej wypełnienie nie powinno zająć dłużej niż 5 minut. Dziękujemy za poświęcony czas.

Badanie jest przeprowadzane na potrzeby projektu pod nazwą: "System dostępu do zasobów nauki Ogólnopolskiej Sieci Transferu Wiedzy" przygotowywanego przez 35 polskich bibliotek naukowych na konkurs organizowany przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski