fbpx Konferencja Kół Naukowych Wydziału Zarządzania UG ŻAK 2017 | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Konferencja Kół Naukowych Wydziału Zarządzania UG ŻAK 2017

Koła naukowe Wydziału Zarządzania, mają zaszczyt zaprosić 27 lutego 2017 r. od godz. 9:00 uczniów oraz studentów na pierwszą konferencję, realizowaną przez wszystkie koła naukowe Wydziału Zarządzania.

Celem konferencji ŻAK jest przedstawienie studentom i uczniom ostatnich klas szkół średnich, jakie inicjatywy i pomysły można realizować studiując na Wydziale Zarządzania.

W programie przewidziane są wystąpienia i warsztaty, przygotowane przez nasze koła:

1. Koło Naukowe Informatyki E-Xpert ,,Bezpieczeństwo w sieci Internet - zagrożenia i zabezpieczenia";

2. Koło Naukowe Inwestor ,,Pierwsze kroki na giełdzie";

3. Koło Naukowe Analizy Finansowej i Controllingu KNAFiC ,,Tik -Tak, Tik - Tak - czyli jak skutecznie zarządzać czasem?";

4. Koło Naukowe Metod Ilościowych ,,Statystyka stosowana w wielu dziedzinach społecznych i gospodarczych";

5. Koło Naukowe Informatyki Lider ,,Tworzenie prototypów aplikacji moblinych";

6. Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej Pryzmat ,,Tajemnice marketingu";

7. Koło Naukowe QualiTeam UG ,,EXPERIENTIA";

Oprócz kół naukowych, nasz partner strategiczny - State Street - również przygotował warsztaty dla uczestników ,,Jak odnieść sukces na rozmowie kwalifikacyjnej".

Poza warsztatami odbędzie się szereg wykładów otwartych:

• 1...2...3...Kariera start!
  • BIG DATA - Fakty i mity
  • Być kreatywnym
  • Prezentacja specjalności Aplikacje Informatyczne z Biznesie
  • Rebel.pl czyli samozatrudnienie, które przekształciło się w pięćdziecięcioosobową firmę
  • zacznij karierę z Grupą Progress

Szczegółowne informacje na tronie Konferencji: http://zak.wzr.ug.edu.pl/

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski