fbpx Porozumienie UG z IV Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Porozumienie UG z IV Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku

Dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku Elżbieta Januszewska, Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. Jerzy Gwizdała i Zastępca Prezydenta Gdańska ds. polityki społecznej Piotr Kowalczuk podpisali porozumienie o objęciu opieką w procesie edukacyjnym i wsparciem merytoryczno-organizacyjnym uczniów IV Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku przez Uniwersytet Gdański.

Strony porozumienia podjęły współpracę w zakresie wzajemnego wspierania rozwoju dydaktyki w zakresie dziedziny bezpieczeństwa narodowego i zarzadzania bezpieczeństwem w celu doskonalenia wiedzy i umiejętności nauczycieli oraz podniesienia poziomu wiedzy i umiejętności oraz stworzenia warunków do pełnego rozwoju zainteresowań uczniów.

W ramach porozumienia uczniowie będą mogli m.in. wziąć udział w wybranych zajęciach dydaktycznych, konferencjach, seminariach, sympozjach, debatach politycznych i festiwalach nauki organizowanych przez uczelnię oraz współpracować ze studenckimi kołami naukowymi.

Umowa została zawarta na mocy porozumienia o współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi partnerami społecznymi.

Porozumienie zostało podpisane 2 marca 2017 r. w IV Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku.

PDF icon Porzoumienie213.04 KB
porozumienie z iv lo 1porozumienie z iv lo 2porozumienie z iv lo 3