fbpx Konkurs „STAŻE BRUKSELSKIE” 2016/17 rozstrzygnięty | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Konkurs „STAŻE BRUKSELSKIE” 2016/17 rozstrzygnięty

Finał konkursu „STAŻE BRUKSELSKIE” 2016/2017 do Brukseli jedzie Pan Tomasz LaskowiczStaże brukselskie

W dniu 27 lutego 2017 r. w Rektoracie Uniwersytetu Gdańskiego odbył się końcowy etap rekrutacji w konkursie
na „STAŻE BRUKSELSKIE” 2016/2017.

Konkurs organizowany przez Uniwersytet Gdański i Biuro Jarosława Wałęsy Posła do Parlamentu Europejskiego,
był skierowany do studentów z Wydziałów:

• Ekonomicznego,
  • Nauk Społecznych,
  • Oceanografii i Geografii,
  • Prawa i Administracji,
  • Zarządzania.

W końcowej rekrutacji wzięli udział:

– Pan Tomasz Laskowicz, student Wydziału Ekonomicznego,

– Pani Sylwia Grzeszczyk, studentka  Wydziału Zarządzania,

– Pan Mateusz Wojciechowski (jako kandydat rezerwowy), student Wydziału Zarządzania.

O wygranej zadecydowała wysoka średnia uzyskana ocen, dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz wiedza ogólna na tematy poruszane podczas rozmowy z Komisją Rekrutacyjną.

Laureatem konkursu został  Pan Tomasz Laskowicz, student Wydziału Ekonomicznego, który odbędzie staż w Biurze Jarosława Wałęsy w Brukseli od dnia 1 kwietnia 2017 do dnia 30 czerwca 2017 r.

Komisja Rekrutacyjna wskazała także osobę, która znalazła się na liście rezerwowej i przystąpi do stażu w przypadku rezygnacji Pana Tomasza Laskowicza. Osobą na liście rezerwowej jest Pani Sylwia Grzeszczyk – studentka Wydziału Zarządzania.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Justyna Sikorska
Treść wprowadzona przez: Justyna Sikorska