fbpx Gdański Festiwal Kariery | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Gdański Festiwal Kariery

28 marca 2017 r. na Wydziale Ekonomicznym UG odbył się Gdański Festiwal Kariery. Druga edycja wydarzenia, współorganizowanego z Urzędem Miasta Gdańsk pod egidą projektu "Study in Gdansk", przyciągnęła studentów z całego Trójmiasta. Gości powitała pani Prodziekan ds. Rozwoju i Współpracy z Biznesem - dr Magdalena Markiewicz oraz z Urzędu Miasta Gdańsk - pani Monika Zdroik – Koordynator projektu "Study in Gdansk". Uczestnicy, podczas warsztatów „Zasady skutecznej kariery” z panią Beatą Kapcewicz - trenerem personalnym i ekspertem w dziedzinie kreowania marki osobistej, poznali tajniki pozycjonowania swojej osoby na rynku pracy oraz zasady skutecznego networkingu. Natomiast prof. Jerzy Limon – Dyrektor Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego i wieloletni pracownik Uniwersytetu Gdańskiego podzielił się ze studentami doświadczeniami z realizacji wielomilionowego przedsięwzięcia jakim było założenie teatru. Ostatnim gościem była pani Karolina Janik – właściciel agencji Personal PR i pomysłodawca Social Media Convent oraz programu rozwoju kompetencji PR Exchange.

Warsztaty i prelekcje z praktykami biznesu były bardzo inspirujące, a zdobyta wiedza niewątpliwie stanie się kluczem do sukcesu na drodze do osiągania celów zawodowych w przyszłości – podsumował dr hab. Arnold Kłonczyński, prof. nadzw., Prorektor ds. Studenckich Uniwersytetu Gdańskiego.

gfn_1gfn_2gfn_3gfn_4gfn_5gfn_6gfn_7gfn_8
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski