fbpx Pierwsza edycja projektu "UGryź to! Wpadnij na biznes!" na Wydziale Ekonomicznym | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

UGryź to!

W dniach 9-11 maja 2017r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się pierwsza edycja projektu UGryź Niezależnego Zrzeszenia Studentów UG. UGryź to! to projekt pomagający studentom w kształtowaniu własnej przyszłości i w odnalezieniu jak najlepszej drogi rozwoju, poprzez dostarczenie kompleksowej wiedzy na temat rynku pracy, świata biznesu, przedsiębiorczości oraz poprzez integracje środowisk akademickich i biznesowych.

W czasie spotkań odbędą się prelekcje oraz warsztaty o tematyce biznesowej, podzielone na bloki tematyczne:

9 V ROZWÓJ

10 V STARTUP I FINANSE

11 V MARKETING

Szczegółowy program oraz zapisy na prelekcje i warsztaty można znaleźć na stronie wydarzenia: nzsug.pl/projekty/ugryzto

Dodatkowym elementem programu będą quizy, w których studenci sprawdzą wiedzę zdobytą na warsztatach i wygrać nagrody od partnerów. Wydarzenie jest również niesamowitą okazją do networkingu i nawiązania nowych kontaktów.

Warsztaty kierowane są zarówno do osób zainteresowanych założeniem własnej firmy, jak i osób chcących osiągać sukcesy w korporacjach. Jeżeli jesteś studentem, nie wiesz jak wejść na rynek pracy, nie masz wiedzy jak zrealizować swój pomysł bądź jesteś osobą kładącą nacisk na samorealizację - zapraszamy!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Justyna Sikorska
Treść wprowadzona przez: Justyna Sikorska