fbpx 18 maja 2017 r. wiosenny koncert chóru NON SERIO | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

18 maja 2017 r. wiosenny koncert chóru NON SERIO

Organizatorzy zapraszają na kolejny koncert z cyklu "Muzyka na Zarządzaniu". Tym razem muzyka poprowadzi nas w cudowne, ale czasem trudne i zagmatwane meandry życia uczuciowego, stąd tytuł koncertu "NIE MAM SERCA DO MIŁOŚCI".

Usłyszymy przeboje: My Funny Valentine, Lollipop, Only You, Fever, Fly Me to the Moon. Zabrzmią m.in. piosenki z repertuaru Elvisa Presleya i Kabaretu Starszych Panów w interpretacji niezawodnego Chóru Wydziału Zarządzania UG "NON SERIO" pod kierunkiem Beaty Borowicz. Całości dopełni akompaniament Macieja Borowicza (piano)

18 maja 2017 r. (czwartek), godz. 19.00, Sopot, ul. Armii Krajowej 101, Wydział Zarządzania, aula B-4.

Non Serio
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski