fbpx International Staff Week Erasmus+ w Madrycie | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

International Staff Week Erasmus+ w Madrycie

Od 12 do 16 czerwca 2017 roku na Universidad Politécnica de Madrid odbył się International Staff Week w ramach programu Erasmus+. Nasza uczelnia była reprezentowana przez Studium Języków Obcych.

Celem tego wydarzenia było szkolenie i rozwijanie kompetencji zawodowych kadry administracyjnej w międzynarodowym środowisku akademickim, a także promowanie mobilności pracowników i studentów. Takie spotkania sprzyjają również nawiązywaniu współpracy między uczelniami na całym świecie. Obok reprezentacji z Uniwersytetu Gdańskiego, w wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele m.in.: Università IUAV di Venezia, National Technical University of Athens, Tampere University of Technology, Universität der Künste Berlin, Kingston University London czy Tongji University.

W trakcie jednego ze spotkań nasza uczelnia została zaprezentowana na forum. Z całą pewnością takie działania sprzyjają umiędzynarodawianiu Uniwersytetu Gdańskiego i są szansą na przyciągnięcie zarówno studentów jak i pracowników z wielu nie tylko europejskich krajów.

International Staff Week w Madrycie 1International Staff Week w Madrycie 2
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski