fbpx Naukowcy Uniwersytetu Gdańskiego nagrodzeni w konkursie o Nagrodę Oddziału PAN w Gdańsku dla młodych naukowców za najlepszą pracę twórczą opublikowaną w 2016 r. | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Dr Agnieszka Kłosowska z Pracowni Biochemii Białek (MWB UG i GUMed) została laureatką konkursu o nagrodę Oddziału PAN w Gdańsku dla młodych naukowców za najlepszą pracę twórczą opublikowaną w 2016 r., w kategorii nauk biologicznych i rolniczych.

Nagroda została przyznana za publikację: Adenosine diphosphate restricts the protein remodeling activity of Hsp104 chaperone to Hsp70 assisted disaggregation. eLIFE 2016, 5:e15159.

W kategorii nauk humanistyczno-społecznych wyróżnienie otrzymał mgr Łukasz Remisiewicz.

Oficjalny komunikat na stronie Oddziału PAN w Gdańsku.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski