fbpx ALLIANCE ogłasza nabór pomysłów | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

ALLIANCE ogłasza nabór pomysłów

Termin przyjmowania zgłoszeń przedłużony do 2 października 2017 r.

Masz ciekawy pomysł na produkt oparty na biologicznych zasobach morskich? Prowadzisz badania w tym zakresie i wiesz, że tkwi w nich duży potencjał, lecz do realizacji brakuje Ci wsparcia ekspertów? Jesteś studentem, młodym bądź doświadczonym naukowcem, przedstawicielem instytucji badawczej, prowadzisz start-up lub planujesz dopiero założyć firmę? A może reprezentujesz znane już na rynku przedsiębiorstwo, które pracuje nad nowymi rozwiązaniami?

Zgłoś się do sieci Baltic Blue Biotechnology ALLIANCE!

Po raz kolejny partnerzy projektu ALLIANCE ogłaszają nabór obiecujących firm i przedsiębiorców, a także osób z pomysłem, które potrzebują dedykowanego wsparcia eksperckiego przy rozwoju produktu lub usługi opracowanej na błękitnej biotechnologii. „Szyte na miarę” wsparcie może objąć np. działalność naukowo-badawczą, doradztwo czy indywidualny mentoring.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 września 2017 r. Wybrani, najlepiej rokujący kandydaci zaproszeni zostaną w listopadzie do Berlina, gdzie zaprezentują swój pomysł przed międzynarodowym panelem ekspertów.

Projekt ALLIANCE finansowany z programu INTERREG Morza Bałtyckiego 2014-2020 rozpoczął się 1 marca 2016 r. Tworzy go międzynarodowa sieć doświadczonych instytucji naukowych, parków technologicznych i firm współpracująca na rzecz rozwoju błękitnej biotechnologii w Regionie Morza Bałtyckiego. Uniwersytet Gdański jest od początku partnerem projektu i do tej pory stał się oficjalnym mentorem trzech wyłonionych w konkursie przedsięwzięć.

Szczegółowe ogłoszenie o naborze na stronie: BalticBlueBioAlliance

Pytania dotyczące projektu oraz warunków, jakie muszą spełniać kandydaci można zgłaszać drogą mailową.

Kontakt w UG:

Więcej o projekcie Baltic Blue Biotechnology Alliance.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski
Treść wprowadzona przez: Tadeusz Zaleski