fbpx Studentka UG Wicemistrzynią Świata i Europy | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Studentka UG Wicemistrzynią Świata i Europy

Znakomite rezultaty osiągnęła studentka Uniwersytetu Gdańskiego - Sara Piasecka. Studentka Wydziału Ekonomicznego, zawodniczka sekcji żeglarskiej po raz kolejny stanęła na podium zawodów międzynarodowych w żeglarstwie lodowym - bojerach.

Sara Piasecka zdobyła srebrny medal Mistrzostw Europy Juniorów w klasie DN w kategorii kobiet, które odbyły się 8 lutego 2018 r. na jeziorze Kisezers w Rydze na Łotwie.

Wcześniej Sara Piasecka zdobyła również srebrny medal mistrzostw świata juniorów w bojerowej klasie DN w kategorii kobiet, które 6 i 7 lutego 2018 r.odbyły się na jeziorze Rekyva w Szawlach (Siauliai) na Litwie.

Zdjęcia: archiwum prywatne Sary Piaseckiej

Sara Piasecka 1Sara Piasecka 2Sara Piasecka 3Sara Piasecka 4