fbpx Członkowie Forskerforbundet z Norwegii odwiedzili Uniwersytet Gdański | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Członkowie Forskerforbundet z Norwegii odwiedzili Uniwersytet Gdański

Członkowie Forskerforbundet – największego w Norwegii związku zawodowego skupiającego naukowców oraz innych pracowników uniwersytetów i szkół wyższych – odwiedzili 7 marca 2018 r. Uniwersytet Gdański.

Pracownicy Uniwersytetu Agder w Kristiansand, byli zainteresowani warunkami bytowymi pracowników UG, płacami i organizacjami związkowymi oraz internacjonalizacją i programem Erasmus +. Wizyta, zorganizowana przez dr Katarzynę Michniewicz-Veisland i dr Helenę Garczyńską miała m.in. w programie spotkanie z dziekanem Wydziału Filologicznego dr. hab. Maciejem Michalskim, prof. UG, prodziekan dr Eweliną Gutowską-Kozielską oraz pracownikami Sekcji Wymiany Zagranicznej Studentów mgr Kamilą Chomicz-Sokołowską oraz mgr Katarzyną Flis.

Forskerforbundet 1Forskerforbundet 2Forskerforbundet 3Forskerforbundet 4
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tadeusz Zaleski