Nadbałtyckie opowieści - konkurs na bajkę

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Nadbałtyckie opowieści - konkurs na bajkę

Studencki Zespół Organizacji Eventów działający przy ACK “Alternator” ogłasza wyjątkowy konkurs na bajkę – napisz i prześlij nam swój tekst, a my stworzymy z niego niepowtarzalne słuchowisko dla dzieci.

Dlaczego taka forma? Długi czas wpatrywania się w ekrany jest dziś niestety nieunikniony, ale możemy trochę go ograniczyć. Dlatego przygotujmy wspólnie bajkowe słuchowisko dla najmłodszych! Nasz projekt ma za zadanie łączenie pokoleń i pobudzanie wyobraźni!

Jaka musi być bajka? Przede wszystkim napisana od serca i wykorzystująca jak najwięcej elementów możliwych do interpretacji dźwiękowej oraz nawiązująca do tematyki konkursu. Nie wprowadzamy ograniczeń w formie - ważne, aby w bajce pojawiły się wyodrębnione dialogi. Sam tekst nie powinien przekraczać 10 stron.

Zapraszamy chętnych studentów, doktorantów oraz słuchaczy Uniwersytetu III Wieku z Uniwersytetu Gdańskiego do zgłaszania swoich bajek! Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: ack@ug.edu.pl wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na naszej stronie: https://ack.ug.edu.pl/category/events/nadbaltyckie-opowiesci-konkurs-na…

Termin przesyłania zgłoszeń: 2 kwietnia 2021.

Spośród nadesłanych bajek wybierzemy jedną, która zostanie nagrana w formie słuchowiska. Dla zwycięzcy przygotowaliśmy bon na zakupy w sklepach Empik o wartości 500 zł.

2021-02-18
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 18 luty, 2021 - 12:11; osoba wprowadzająca: Andrzej Żurawik Ostatnia zmiana: czwartek, 18 luty, 2021 - 12:11; osoba wprowadzająca: Andrzej Żurawik