KOMUNIKAT REKTORA UG dotyczący dni wolnych od pracy w 2016 roku

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Gdańsk, 25 listopada 2015 roku

KOMUNIKAT REKTORA UG

dotyczący dni wolnych od pracy w 2016 roku

Uprzejmie informuję, że dni 2 maja, 27 maja oraz 31 października dla pracowników administracji centralnej, którzy nie złożą za te dni wniosków urlopowych, wyznacza się jako dni wolne od pracy „do odpracowania”.

W związku z powyższym w celu odpracowania tych dni wyznacza się odpowiednio dodatkowe dni pracy w terminach:

- za 2 maja 2016 roku wyznacza się dzień 14 maja 2016 roku,

- za 27 maja 2016 roku wyznacza się dzień 21 maja 2016 roku,

- za 31 października 2016 roku wyznacza się dzień 15 października 2016 roku.

W uzasadnionych przypadkach dzień pracy do odpracowania może być wyznaczony w innych terminach niż wskazane powyżej na zasadach określonych przez kierownika jednostki organizacyjnej w porozumieniu z pracownikiem.

W stosunku do pracowników zatrudnionych na wydziałach, w jednostkach pozawydziałowych, międzywydziałowych i ogólnouczelnianych decyzję o dniu wolnym od pracy i terminie jego odpracowania podejmują dziekani wydziałów i kierownicy tych jednostek.

Rektor Uniwersytetu Gdańskiego

prof. dr hab. Bernard Lammek

2015-12-03
Pokaż rejestr zmian