W sprawie wysyłania korespondencji zewnętrznej.

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Uprzejmie informuję o konieczności rejestrowania korespondencji poza Uczelnię w systemie EZD. Z dniem 1 stycznia Uniwersytet Gdański rezygnuje z wersji papierowej Pocztowej Książki Nadawczej, zatem wszystkie druki oraz książki nadawcze będą generowane przez system. Docelowo planowane jest wprowadzenie Elektronicznego Potwierdzania Odbioru oferowanego poprzez Pocztę Polską, które będzie sprzężone z systemem EZD.

W razie jakichkolwiek pytań lub chęci wzięcia udziału w szkoleniu ze sposobu generowania kopert / zwrotek / etykiet proszę zgłaszać się do Mariusza Florkiewicza lub Mateusz Krzycha.

2017-12-29
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 29 Grudzień, 2017 - 10:07; osoba wprowadzająca: Mateusz Krzych Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:14; osoba wprowadzająca: Mateusz Krzych